Menadżer do spraw sprzedaży odszkodowań

KONTAKT

Złotów - Dodane przez odszkodowania1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Menadżer do spraw sprzedaży odszkodowań

Primus Dochodzenie Odszkodowań sp.j.
Zatrudni na stanowisko:
Menadżer Regionalny

Miejsce pracy: cała Polska/ lokalnie
Firma zajmuje się profesjonalnym uzyskiwaniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Prowadzimy sprawy związane z wszystkimi typami umów ubezpieczenia na terenie całego kraju i za granicą. Naszymi atutami są uczciwość, rzetelność oraz ponad 10 letnie doświadczenie w tematyce ubezpieczeń/odszkodowań. Naszą Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów oraz likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Nasze działania są efektywniejsze a jednocześnie konkurencyjne cenowo w stosunku do usług świadczonych na rynku.
Opis stanowiska:
MENADŻER dociera do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej.
Zadaniem Menadżera Regionalnego ds. Odszkodowań jest również budowa zespołu agentów, wsparcie merytoryczne swojego zespołu oraz rozwój sieci podmiotów współpracujących.
Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży odszkodowań.
Wykształcenie minimum średnie
Niekaralność i wysoka kultura osobista
Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
Umiejętność korzystania z komputera i internetu
Chęć osiągnięcia sukcesu i nastawienie na Klienta
Oferujemy:
System indywidualnych szkoleń oraz wsparcie merytoryczne
Stałą, atrakcyjną pensję zgodnie z warunkami umowy agencyjnej lub umowy o współpracy wraz z dodatkową premią motywacyjną w sytuacji przekroczenia planów sprzedażowych
Dowolność w sposobie realizowania planów sprzedażowych
Całkowicie elastyczny czas pracy

Mapa ZłotówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Menadżer do spraw sprzedaży odszkodowań

Polecane, ciekawe strony z Złotowa. Prowadzisz serwis o Złotowie lub zwiazany z Złotów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Złotowie !Zobacz stronę Powiatowy Urzad Pracy w Złotowie !Zobacz stronę Urząd Miasta Złotów !Zobacz stronę Urząd Gminy Złotów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Złotów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Złotowa: Piła ogłoszenia - Wałcz darmowe ogłoszenia - Szczecinek ogłoszenia bezpłatne - Chojnice ogłoszenia - Wągrowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję